📌 Duyuru: 2026'nın en başarılı M&A işlemleri, halka arzları ve fintek projeleri yapay zeka komitemiz tarafından değerlendiriliyor. AI Apex 2026'ya Başvurun →" Detay
usdtr
49,96 TL
0,07%
eurotr
55,81 TL
-0,26%
gbptr
67,01 TL
0,11%
bist-100
10.759,56 TL
-3,64%
gauusd
113,10 USD
-0,29%
gau
6.222,90 TL
-3,56%
btc
78.024,00 USDT
0,87%
49,96USD %0,07
55,81EURO %-0,26
67,01GBP %0,11
10.759,56BIST %-3,64
113,10Petrol %-0,29
6.222,90GR. ALTIN %-3,56
1 Kasım 2026, Paz

Yabancı Yatırımcı Hisse Değişimleri Tablosu

featured

Yabancı payı en yüksek hisse TCELL olurken en düşük pay ise HALKB’dadır.

Haftalık bazda hisse başına en fazla alım HALKB’da olurken en fazla satış ise GUBRF’ında oldu.

Sürekli yabancı payı artan hisseler sırası ile ASELS, EGEEN, ENKAI, MIATK, SMARTG, TAVHL ve ZOREN olmuştur.

Süreki yabancı payı düşenler ise; ARCLK, FROTO, GARAN, HEKTS, ISCTR, KCHOL, ODAS ve TTRAK olmuştur.

Listenin tamamı:

Hisse KoduYabancı Takas Payı
%
Haftalık Değişim
%
Aylık Değişim
%
Yıllık Değişim
%
AEFES54,060,932,93-10,59
AKBNK53,21-0,06-1,124,85
ALARK10,31-5,07-22,6316,85
ARCLK15,67-2,93-3,43-7,95
ASELS32,030,550,2031,35
ASTOR12,111,79-26,35242,43
BIMAS48,830,57-0,635,27
BRSAN7,85-5,626,60
CWENE10,68-1,26-1,191190,33
DOAS16,11-1,631,93-41,76
DOHOL14,62-4,42-4,712,18
EGEEN11,240,997,0322,84
EKGYO14,96-3,180,76-4,74
ENJSA19,210,10-3,16-41,44
ENKAI29,161,185,597,18
EREGL17,300,60-3,06-8,27
EUPWR8,34-0,73-11,02440,12
FROTO36,68-1,10-5,11-16,58
GARAN8,97-0,90-9,54-10,11
GESAN7,12-0,50-5,423,07
GUBRF8,26-10,807,169,57
HALKB1,213,7726,61-9,40
HEKTS12,87-0,66-0,26-30,10
ISCTR34,37-0,65-9,37-14,35
KCHOL55,07-1,10-4,18-9,05
KONTR9,781,27-13,1529,27
KOZAL20,94-0,5414,56-10,37
KRDMD13,68-8,95-7,758,83
MGROS37,26-0,200,11-10,61
MIATK9,660,750,5317,89
ODAS10,67-1,10-1,17-7,60
OYAKC2,792,39-10,51-2,44
PETKM11,06-3,2810,52
PGSUS20,893,330,41-24,48
SAHOL44,45-3,06-5,495,43
SASA9,330,27-3,4940,84
SISE9,330,27-3,4940,84
SMRTG88,001,881,1464,22
SOKM35,31-0,240,25-1,53
TAVHL46,660,471,7515,66
TCELL60,040,39-1,33-19,68
THYAO25,221,014,35-22,99
TOASO32,050,29-0,57-32,34
TTKOM18,94-1,94-4,67-10,33
TTRAK24,66-0,99-8,13-41,07
TUPRS28,230,01-2,26-28,18
ULKER13,681,253,58-4,08
VESTL7,52-2,038,8619,42
YKBNK36,880,11-4,1113,15
ZOREN8,513,385,2292,34

Yabancı Yatırımcı Hisse Değişimleri Tablosu
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, yatırım ve kalkınma bankaları ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde ve yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek bu yayındaki, gerekse bu yayında kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu yayındaki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan, manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı FinanHatti.Com sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0/30 karakter

Öğle Bülteni 1 Kasım 2026 öğle Haber Bülteni
Giriş Yap

Finans Hattı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

FinAI ile Sohbet Et

FinAI ile Sohbet

Yapay zeka asistanı

Merhaba, Ziyaretçi 👋

Bugün nasıl yardımcı olabilirim?

GENEL HABERLER Yabancı Yatırımcı Hisse Değişimleri Tablosu

Yapay zeka yanlış bilgi üretebilir